Gold Omega 3 Sport Edition Limited Edition

SUPPLÉMENT ALIMENTAIRE

Wysokogatunkowy, skoncentrowany olej z ryb zimnowodnych, mianowany na 65% zawartości kwasów tłuszczowych omega-3

Doskonałe uzupełnienie diety w farmaceutycznej jakości optymalną dawkę kwasów tłuszczowych Omega 3

Wsparcie dla prawidłowej pracy serca, mózgu i wzroku

Aż 200 kapsułek w limitowanym opakowaniu

23,90 €
-
+

Czym jest Gold Omega 3 Sport Edition Limited Edition?

Kwasy tłuszczowe nienasycone, do których zaliczamy kwasy Omega 3, są niezwykle kluczowe dla każdego sportowca. Niestety, trudno je dostarczyć wraz z pożywieniem, dlatego doskonałym rozwiązaniem i zarazem cennym wsparciem jest stosowanie suplementów diety, w tym wypadku Gold Omega 3 Sport Edition Limitied Edition od firmy Olimp.

Preparat w formie łatwych do połknięcia kapsułek pozwala uzupełnić dietę w wysokiej jakości kwasy tłuszczowe Omega 3, których suplementacja korzystnie wpływa na prawidłowe funkcjonowanie serca, wydajniejszą pracę mózgu i lepszy wzrok.

Sięgając po limitowaną serię zyskujesz nie tylko wysokiej jakości preparat pomagający dostarczyć odpowiednią dawkę kwasów tłuszczowych Omega 3, ale również więcej kapsułek, a tym samym więcej efektów! To aż 100 sugerowanych porcji!

Skład Gold Omega 3 Sport Edition Limited Edition

Mnoga liczba badań, m.in. pod kątem czystości i obecności metali ciężkich, nowatorska technologia i bogata wiedza oraz wieloletnie doświadczenie specjalistów Olimp Laboratories, pozwoliły stworzyć całkowicie bezpieczny w stosowaniu suplement diety o wysokiej, farmaceutycznej jakości.

Każda z kapsułek Gold Omega 3 Sport Edition Limited Edition zawiera wysokogatunkowy i skoncentrowany olej z ryb zimnowodnych, mianowany na 65% zawartości kwasów tłuszczowych omega-3, w tym kwas eikozapentaenowy (EPA) i kwas dokozaheksaenowy (DHA). Ich optymalna dawka pozwala uzupełnić codzienną dietę w niezbędne dla naszego organizmu kwasu tłuszczowe z rodziny Omega-3, dzięki którym zadbamy o serce, mózg i wzrok.

Efekty i właściwości Gold Omega 3 Sport Edition Limited Edition

Uzupełnienie diety w kwasy tłuszczowe nienasycone, w tym kwasy Omega 3, sprzyja sprawniejszemu funkcjonowaniu organizmu. Badania naukowe udowodniły bowiem, że zawarte w limitowanej serii suplementu Gold Omega 3 Sport Edition kwasy EPA i DHA:

  • przyczyniają się do właściwego funkcjonowania serca (w przypadku stosowania łącznie 250mg DHA i EPA dziennie)
  • pomagają w utrzymaniu odpowiedniego poziomu trójglicerydów we krwi (w przypadku stosowania łącznie 2g dziennie DHA i EPA )
  • stosowanie 250mg kwasu DHA dziennie sprzyja utrzymaniu odpowiedniej pracy mózgu oraz prawidłowego widzenia

Dodatek witaminy E, która jest naturalnym przeciwutleniaczem, pomaga z kolei w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Cena i dawkowanie Gold Omega 3 Sport Edition Limited Edition

Gold Omega 3 Sport Edition Limited Edition jest przeznaczony dla osób dorosłych, które chcą uzupełnić dietę w kwasy tłuszczowe Omega-3. Jedno opakowanie zawiera aż 200 kapsułek i kosztuje 85,80 zł.

W celu zadbania o prawidłowe funkcjonowanie serca, mózgu i wzroku producent zaleca stosowanie 1-2 kapsułek dziennie. W przypadku utrzymania właściwego poziomu trójglicerydów we krwi należy stosować 2 kapsułki 2 razy dziennie.

Zaleca się, by nie przekraczać dziennego spożycia 5g kwasów EPA i DHA łącznie. Należy również pamiętać, że suplement nie jest zamiennikiem zbilansowanej diety, a jedynie stanowi jej wartościowy dodatek.

Gold Omega 3 Sport Edition Limited Edition – Mega dawka! Mega opakowanie! Zadbaj o swoje serce!

Składniki: olej rybi (źródło kwasów Omega-3), D-alfa-tokoferol – wit. E, składniki otoczki (żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć – glicerol, woda).

Informacja żywieniowa 1 kapsułka 2 kapsułki 4 kapsułki
Tłuszcz (Olej rybi), w tym: 1000 mg 2000 mg 4000 mg
Kwas eikozapentaenowy (33% EPA) 330 mg 660 mg 1320 mg
Kwas dokozaheksaenowy (22% DHA) 220 mg 440 mg 880 mg
Inne kwasy Omega-3 (10%) 100 mg 200 mg 400 mg
Witamina E 12 mg (100%*) 24 mg (200%*) 48 mg (400%*)

*RWS – referencyjne wartości spożycia

Zalecana dzienna porcja:

  • 1-2 kapsułki dziennie dla osób dbających o prawidłowe funkcjonowanie serca i mózgu oraz prawidłowe widzenie
  • 2 kapsułki 2 razy dziennie dla osób dążących do utrzymania prawidłowego poziomu trójglicerydów we krwi.

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwaga: wewnątrz opakowania znajduje się pochłaniacz wilgoci, który należy pozostawić w opakowaniu – nie do spożycia.

Gold Omega-3 Sport Edition Limited Edition to suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych, dążących do uzupełnienia diety w wielonienasycone kwasy tłuszczowe z rodziny Omega-3.